LSG Group

Služba viaTV Televize

| Charakteristika služby viaTV

Satelitní interkontinentální přenosy, stereo zvuk, teletext, digitální pozemní vysílání či kabelová televize – to jsou některé milníky vývoje televize. Jejich výčet není úplný a nikdy také nebude, i zde jde vývoj nezastavitelně dál. A právě jednou z cest budou služby jako je viaTV – kabelová televize nové generace.

Moderní kabelová televize. Co to znamená? Digitální kvalita obrazu i zvuku, bez jakéhokoliv šumu nebo zrnění a bez nutnosti instalovat anténu. Nekompromisní kvalita neovlivněná počasím a atmosférickými poruchami, bez rušivých vlivů programových filtrů užívaných u některých analogových kabelových televizí. Kvalita založená na revoluční přenosové technologii IPTV (Internet Protocol TV), univerzální technologii, s kterou si rozumí i Váš počítač nebo kterou využívají televizní studia.

viaTV nabízí širokou škálu programů, od filmových, zpravodajských či sportovních přes hudební a dokumentární až po programy pro Vaše děti. Velká část programů je češtině nebo slovenštině, další lze s výhodou využít k procvičování cizích jazyků.

| Technické informace

viaTV je dostupná prostřednictvím telekomunikační přípojky již instalované ve Vašem bytě. Díky použití vysokokapacitních optických rozvodů je signál kódován osvědčeným, profesionálním systémem MPEG2, umožňujícím vysokou kvalitu obrazu a zvuku a je v digitální kvalitě přenášen prostřednictvím Internet Protocolu tzv. multicastovým přenosem. Datový tok televizního kanálu (okolo 6 Mbit/s) proto nijak neomezuje rychlost internetové přípojky viaGIA a ani není započítáván do přeneseného objemu dat. Služba rovněž není vázána na objednání internetové přípojky viaGIA nebo telefonní služby viaPhone.

Přípojka je technicky již připravená na televizní vysílání ve vysokém rozlišení (HDTV – High Definition TV) a služby virtuální videopůjčovny (VoD – Video on Demand).

| Potřebné technické vybavení

Výstupním zařízením pro sledování viaTV je běžný televizor (LCD, plazma…) připojený přes IP set-top-box.

Dostupnost služby ověříte zde

Pro objednání zařízení pro službu viaTV volejte naši zákaznickou linku tel.: 245 004 000

 zpět | tisk | přidat k oblíbeným

| | |
© Copyright LSG Systems s.r.o. 1999-2009. All rights reserved. Created by LSG Production. Člen holdingu Atrhur & Rawlings.