LSG Group

Služba viaPhone Telefon

| Charakteristika služby viaPhone

Telefonní služby s využitím moderní VoIP technologie představují zcela nový přístup k poskytování veřejné telefonní služby domácnostem. Podobné služby byly dosud určeny pouze firemním zákazníkům.
Připojením k hlasové síti nové generace získáte přístup k technologii, která překonává v mnoha ohledech klasický přenos hlasu a má funkce, které běžná telefonní ústředna nedokáže nabídnout.

| Doporučené využití

Služba viaPhone je určena pro telefonování v rámci veřejné telefonní sítě.

| Potřebné technické vybavení

Pro vedení telefonních hovorů se používají IP telefony nebo klasický analogový telefon s použitím speciálního adaptéru (mediagateway). Přes mediagateway je možné připojit i fax.

IP telefon vnějším vzhledem připomíná klasický telefonní přístroj. Přímo digitalizuje analogový hlasový signál a převádí ho na pakety protokolu IP (Internet Protocol), jež jsou poté přenášeny telefonní sítí k volanému. IP telefon se nepřipojuje na pobočkovou telefonní ústřednu, ale přímo do Ethernet portu (zásuvka RJ 45 ve Vašem bytě). Oproti klasickým telefonům jsou již v základních modelech vybaveny řadou rozšiřujících funkcí jako je např. regulace hlasitosti nebo informační displej. Vyšší modely jsou vybaveny velkým grafickým displejem, na kterém se zobrazují informace o hovorech (přijatých, nepřijatých, odchozích) a o jejich délce; příchozí hovory jsou identifikovány jménem podle telefonního seznamu. IP telefon zpřístupňuje uživateli mnoho nadstandardních funkcí, které jsou běžně známé z mobilního telefonu.

Použití IP telefonů je jednoduché, uživatel obsluhuje IP telefon stejným způsobem, jako klasický telefon.

Všechny IP telefonní přístroje a adaptéry užívané pro službu viaPhone musí podporovat SIP protokol.

Dostupnost služby ověříte zde

Pro objednání zařízení pro službu viaPhone volejte naši zákaznickou linku tel.: 245 004 000

 zpět | tisk | přidat k oblíbeným

| | |
© Copyright LSG Systems s.r.o. 1999-2009. All rights reserved. Created by LSG Production. Člen holdingu Atrhur & Rawlings.