LSG Group

Služba viaGIA Internet

| Charakteristika služeb viaGIA

Pevné připojení pomocí optické sítě za cenu xDSL připojení. Co může být v oblasti Internetu lepší? Zapomeňte na dial-up či bezdrátové Wi-Fi připojení. Vysoká rychlost a kvalita, neomezený čas, garantované parametry a jednoduchost instalace a provozu - to jsou klíčové vlastnosti tohoto připojení, které lze navíc do budoucna jednoduše posílit dle Vašich potřeb. GIA znamená Gigabit Internet Access, značící, že objekt je připojen na multigigabitovou metropolitní optickou síť T-Systems Czech Republic.
Maximální důraz je kladen na kvalitu a komfort služby. Provoz je zcela transparentní - všechny provozované aplikace mají stejnou prioritu a služba je plně symetrická (rychlost uploadu = rychlost downloadu). Samozřejmostí je možnost poskytnutí pevné veřejné IP adresy a nabídka řady užitečných doplňkových služeb.

| Doporučené využití

Služba umožňuje přenos multimediálních aplikací v reálném čase a v nejvyšších streamovacích rychlostech (internetová rádia a televize - v současnosti např. Česká Televize či hudebního kanálu Óčko), dále rychlé stahování filmů, hudby či grafických a jiných dat. Samozřejmě ji lze využívat i pro všechny běžné internetovské aplikace - surfování, e-banking, komunikaci s úřady, e-mail, FTP, on-line hry apod. Uživatele interaktivních aplikací také jistě potěší vysoká rychlost odezvy daná technicky pokročilejším řešením než např. u ADSL nebo Internetu po kabelové TV.

| Technické informace

viaGIA je dostatečně výkonná jak pro připojení jednoho, tak i několika počítačů v rámci jedné domácnosti. Službu lze využívat na takřka jakémkoliv (i starším) počítači, vybaveném síťovou kartou. Pro připojení jednoho počítače doporučujeme kvůli bezpečnosti softwarový firewall instalovaný na počítači, pro více počítačů je vhodné využít samostatného zařízení - směrovače (routeru) s integrovaným firewallem. Směrovač zároveň poslouží k propojení více počítačů v rámci bytu a to dle typu směrovače i bezdrátově.

| Potřebné technické vybavení

Počítač musí být vybaven síťovým (LAN) rozhraním 10BaseT (konektor RJ 45). Ethernetové rozhraní je v současné době již většinou integrováno na základní desce počítače.

Dostupnost služby ověříte zde

Pro objednání zařízení pro službu viaGIA volejte naši zákaznickou linku tel.: 245 004 000

 zpět | tisk | přidat k oblíbeným

| | |
© Copyright LSG Systems s.r.o. 1999-2009. All rights reserved. Created by LSG Production. Člen holdingu Atrhur & Rawlings.