LSG Group

3CX vs. LSG Systems

Společnost 3CX byla založena v roce 2005 s hlavní působností v Evropě. Pobočky společnosti jsou v Londýně a na Kypru. Zaměření společnosti je vývoj pobočkové ústředny na bázi IP pro operační systém Windows - 3CX Phone System for Windows.

Existuje mnoho možností výběru IP ústředny běžící pod systémem Linux, naproti tomu není tak lehké najít srovnatelnou nabídku ústředny, která je určena pro systém Windows, je lehce konfigurovatelná, spravovatelná a zároveň je vhodná pro menší až střední podniky.

Proto se společnost 3CX rozhodla zaměřit právě na tento trh. 3CX Phone System for Windows je aplikace plně založená na standardu SIP, proto je schopna pracovat s běžnými IP telefony, SIP bránami a poskytovateli VoIP.

Hlavním záměrem vývoje pobočkové IP ústředny je kompletně vyměnit tradiční ústřednu, být snadno konfigurovatelná a spravovatelná systémovým administrátorem a zároveň integrovatelná se sítí Microsoft.

Společnost LSG Systems s.r.o. je již od počátku partnerem 3CX, v roce 2007 se stala také distributorem 3CX produktů v České Republice.Pro další dotazy volejte naši zákaznickou linku tel.: 245 004 000

 zpět | tisk | přidat k oblíbeným

| | |
© Copyright LSG Systems s.r.o. 1999-2009. All rights reserved. Created by LSG Production. Člen holdingu Atrhur & Rawlings.